Захист магістрів спеціальності 141. Нові енергетичні виклики!

News Cover Image:
News category:
21-24 грудня 2020 року на кафедрі ЕЕМ дистанційно з використанням Google Meet (через карантинні обмеження) проходили захисти магістрів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Екзаменаційна комісія у складі: голови ЕК, головного енергетика ПП «Гірбуд» Піщака Івана Васильовича; в.о. завідувача кафедри ЕЕМ, заступника голови к.т.н., доц. Курляка П. О.; д.т.н., проф. кафедри ЕЕМ Михайліва М. І.; к.т.н, доц. кафедри ЕЕМ Федоріва М. Й. та асистента Стахіва Г. І. – секретаря комісії, відмітила цікаві та перспективні наукові роботи, їх науково-практичне значення та хороші знання студентів. Для захисту робіт підготовлені відповідні презентації. Варто відзначити Савчина Олега Івановича (переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання"), Кушніра Ігоря Михайловича (автора патенту "Пристрій автоматичного орієнтування сонячних панелей") та інших студентів, частина з яких вже працює в енергетичному секторі України.
Вітаємо наших випускників з успішним захистом магістерських робіт! Бажаємо, щоб здійснювалися всі творчі задуми та були застосовані знання, які були отримані в стінах університету. Нехай ваш професійний шлях буде енергійним, продуктивним і перспективним.
Колектив кафедри ЕЕМ.