ЗАСТОСУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ЗАСОБІВ НА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

News Cover Image:

Як ми вже повідомляли раніше, студент ІФНТУНГ Антон Сурай за підтримки кафедри англійської мови, зокрема ст.викладача Мельник О.А., взяв участь та став переможцем у програмі "Бюджет участі", представивши проект "Обладнання навчальної аудиторії на базі кафедри англійської мови сучасними мультимедійними засобами" .

Наразі ми перевірили мультимедійне обладнання на одному з практичних занять з англійської мови професійного спрямування. І студенти, і викладачі кафедри зазначають, що підтримка практичних занять медіаосвітніми навчальними засобами дозволить значно підвищити мотивацію студентів щодо вивчення іноземної мови, а викладачам додасть творчих сил та натхнення для цікавого втілення інноваційних методів навчання.