Вітання із захистом кандидатської дисертації!

News Cover Image:

ВІТАЄМО

Асистента кафедри «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» Яремак Ірину Ігорівну із успішним захистом кандидатської дисертації на тему «Багатоцільова оптимізація усталених режимів роботи електроприводних насосних станцій магістральних нафтопроводів» за спеціальністю 05.13.07 – Автоматизація процесів керування. Науковий керівник – д. т. н., професор Костишин В. С.

Публічний захист дисертації відбувся 22 листопада 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Бажаємо успішного втілення творчих і наукових ідей, енергії, натхнення та нових перемог! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, удача, щирі почуття, підтримка родини та колег!

Колектив кафедри «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки»