Студентка спеціальності "Туризм" зайняла призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Add Department News:
News Cover Image:

Відповідно до статті 62 Закону України "Про вищу освіту", статті 61 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" з метою виявлення й підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації та приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства в нашому університеті наприкінці березня був проведений Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість" 2017-2018 н.р.

У номінації "Геологія, геофізика, екологія та геотуризм" студентка ІІІ курсу спеціальності "Туризм" Мельник Анастасія зайняла призове ІІІ місце. Отримала диплом ІІІ ступеня та цінні призи.

Щиро вітаємо нашу переможницю!