Наукова діяльність кафедри

• Розробка методів раціонального використання матеріалів для виготовлення деталей нафтогазового обладнання.
  • Розробка технології зміцнення алюмінієвих сплавів і покрить композиційними електрохімічними оксидними покриттями з метою підвищення довговічності нафтогазопромислового обладнання.
  • Розробка методик оцінки ефективності захисту сталей в сірководневих середовищах від корозії та наводнення.
  • Підвищення довговічності роботи деталей нафтогазового обладнання.
  • Розробка автоматизованих систем дослідження процесів різання в металообробці.
  • Розробка методик оцінки напруженого стану та тріщиностійкості деталей нафтогазового обладнання.
  • Оптимізація технологічних процесів виготовлення деталей нафтогазового обладнання.
  • На кафедрі підготовлені та захищені три докторські дисертації і 20 кандидарських дисертацій.