Стипендіальна програма німецької економіки для України на 2019 рік

Понеділок, 21 Травень, 2018 - 08:15 до П'ятниця, 15 Червень, 2018 - 08:15

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Оголошує набір студентів та випускників для проходження практики у Німеччині на 2019 рік

Програма пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість пройти профільне стажування і отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії, так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. До учасників програми також належать деякі дослідницькі інститути, що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.

Подавати заявки можуть випускники або студенти вищих семестрів, які на момент стажування закінчили щонайменше два курси за такими напрямами: сільське господарство, фінанси, страхування, банківська справа, математика, економіка, транспорт та логістика, енергетика, машинобудування, економічна інформатика, мехатроніка, цивільне та промислове будівництво, електротехніка, комп’ютерні науки, хімія, біологія, політологія, германістика тощо.

Вікове обмеження для стипендіатів – 30 років.

Заявник має володіти англійською мовою. Знання німецької мови вітаються.

Наявність мовного сертифікату не є необхідною умовою.

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ) та впроваджується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ) і Торгово-промисловою палатою України. Стипендіальна програма розпочинається щороку з 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців.

Участь у програмі безкоштовна.

Заявки подаються до 15.06.2018 на одну з цих електронних адрес:

КОНТАКТИ:

Матеріали: