Програма стажування для українських студентів в університетах Канади

Понеділок, 3 Вересень, 2018 - 09:00 до Вівторок, 18 Вересень, 2018 - 09:00

Програма стажування для українських студентів в університетах Канади
Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship. Запрошуються студенти 3-го курсу бакалаврату різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship.

З травня по вересень 2019 року у вас є чудова можливість навчатися у видатних професорів Канади та проводити дослідження у кращих наукових лабораторіях університетів Канади.

Дедлайн – 19 вересня 2018 року.

Стажування триває 12 тижнів та включає широкий перелік дисциплін: від науки, техніки та математики до гуманітарних та соціальних наук.

Ви обираєте від 3 до 7 прикладних дослідницьких проектів, над якими хочете працювати, а самі проекти подаються професорами канадських університетів.

Участь у програмі безкоштовна!

Основні умови участі:

• Студенти вищих навчальних закладів України, за різними спеціальностями та напрямками дослідницьких інтересів.Вік від 18 років;
  • Володіння англійською або французькою мовою на розмовному рівні (екзамен не потрібний);
  • Асередній бал вище 80%;
  • Бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й курс) в університетах (Повний список);
  • Мати щонайменше один семестр, а максимум – три, до закінчення навчання, станом на вересень 2019;
  • Мати можливість приїхати до Канади на стажування у період з 1 травня до 30 червня 2019 року;
  • Мати можливість повернутися до України у період з 31 липня по 30 вересня 2019 року;
  • Закордонний паспорт (дійсний до січня 2020 року).

Які потрібні документи?

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:

• Онлайн-заявка на участь у програмі.
  • СV з описом наукових інтересів (шаблон).
  • Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
  • Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Важливо!

Екзамен з англіської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

Також подумай над питаннями, які будуть задані:

• Твоя академічна дисципліна, програма та інша освітня інформація;
  • Твої наукові інтереси, досягнення, напрацювання;
  • Твої причини проведення досліджень у Канаді.

Контакти: info@mitacsua.org

Студенти, що успішно пройдуть відбір, безкоштовно отримують:

• Роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • Переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • Трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • Стипендію на житло, проживання та харчування;
  • Медичне страхування;
  • Зарахування на період стажування до канадського університету;
  • Підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • Можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • Сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Джерело: http://www.mitacsua.org/