ІФНТУНГ став організатором потужної міжнародної наукової конференції

З успіхом пройшла IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми відновлюваної енергії, будівництва та інженерії навколишнього середовища» у м. Кельце (Польща).

Організаторами конференції були: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Kielce University of Technology (Польща); - Koszalin University of Technology (Польща); The European Academy of Education and Science (Україна-Польща);  KTH Royal Institute of Technology (Швеція);  University of Zagreb Faculty of Metallurgy (Хорватія);  National Technical Національний технічний університет «КПІ» (Україна);  SMART HEAT CORPORATION, Skokie, Illinois  (США);  University of Žilina  Departament of Power Engineering, (Словаччина).

Показово, що головою конференції був професор кафедри будівництва та енергоефективних споруд ІФНТУНГ Анатолій Павленко.

Конференція була представлена 5 секціями:

• Актуальні проблеми відновлюваної енергії (керівники секцій проф. Анатолій Павленко і проф. Енгвалл Клас (Швеція));
  • Актуальні проблеми фізики будівель (керівники секції проф.. Валерій Дешко (Україна) та Єжи Петровскі (Польща);
  • Актуальні проблеми інженерії навколишнього середовища (керівники проф. Ганна Кошлак (Україна) та Александр Шкаровські (Польща);
  • Актуальні проблеми фундаментального тепломасообміну (керівники проф. Ладіслав Лазіч (Хорватія), проф. Хелен Скоп (США), проф. Лукаш Орман (Польща);
  • Сучасна геодезія та ГІС (керівник проф. Мацей Хайдукевич (Польща).

Найбільш чисельною була секція проблем відновлюваної енергії, яку представляли відомі науковці з України,  в тому числі і з ІФНТУНГ, а також - ІТТФ НАН України, Національного університету «КПІ», Національного університету харчових технологій; Польщі (Kielce University of Technology,  Koszalin University of Technology) та Швеції (KTH Royal Institute of Technology).

Загалом, в конференції взяли участь близько 100 науковців з 7 країн світу, 54 з них - особисто презентували свої наукові досягнення на робочих секціях конференції.

Україну представляли також Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України, Національний технічний університет «КПІ», Національний університет харчових технологій (Одеса), Національний університет харчових технологій (Київ), Запорізький національний технічний університет, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова (Миколаїв).