Співпраця між ІФНТУНГ та Краківською AGH: нові можливості

Про нові можливості співпраці між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Краківською гірничо-металургійною академією ім. С. Сташица йшлось в інтерв’ю ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського, яке вийшло у квітневому номері польської газети в Україні «Kurier Galicyjski». Очільник університету наголосив на довготривалій та взаємовигідній співпраці між навчальними закладами, коріння якої сягають 1994 року.

Євстахій Іванович розповів про нові виклики та умови, можливості навчання та наукової співпраці, програму подвійних дипломів, та що власне через зміни в польському освітньому законі довелось підписувати нові Угоди: «З 2011 року відповідно до програми подвійних дипломів 443 магістри успішно завершили навчання AGH з 14 спеціальностей.  Сьогодні охочі навчатись у Польщі мають підтвердити знання мови на рівень В 2. Але й університет намагається запропонувати студентам вивчати польську мову в його стінах. 92 кращих студентів ІФНТУНГ в цьому році розпочали семестр у Польщі. І це тільки в   магістратурі AGH.  Та наш університет співпрацює й з багатьма іншими вищими технічними закладами Польщі».

Детальніше з інтерв’ю ректора ІФНТУНГ можна познайомитись тут.