Науковці Інституту архітектури, будівництва та енергетики представили свої розробки в м.Кельце

Партнерські зв’язки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та  Свєнтокшиської політехніки (м.Кельце, Польща) знайшли свій подальший розвиток під час ІХ Міжнародної наукової конференції «Collection and Processing of Surveying and Economic Data», що відбулась у Кельце 24 – 25 жовтня 2019 р. Вона зібрала науковців із цілого світу, зокрема з Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, В’єтнаму, Латвії,Туреччини, Білорусі, Румунії, Молдови, Італії. Зі стендовими доповідями на конференції успішно виступили доценти кафедри геодезії та землеустрою Інституту архітектури, будівництва та енергетики Оксана Гера та Роксолана Олеськів. Колеги виявили зацікавленість напрацюваннями представниць ІФНТУНГ і перспективами співпраці з університетом, відомим як унікальний заклад нафтогазової вищої освіти в Україні. Приміром, від журналу «Budownictwo i Architectura» Люблінського політехнічного університету надійшла пропозиція про співпрацю з нашими фахівцями, як рецензентами публікацій видання.