Кафедра підприємництва та маркетингу готує переможців!

Цьогоріч кафедра підприємництва та маркетингу може похвалитись першим місцем на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка відбулась на базі  кафедри «Підприємництва і торгівлі»  Одеського національного політехнічного університету. І це справжня перемога, адже поборотись на перше місце довелось із 146 учасниками-магістрами з усієї України, які подали свої роботи на конкурс. Тож чия робота очолила рейтинг журі? Переможницею виявилась магістрантка  гр.  ПТм-18-1 Орлова Олена Ігорівна. «Її робота на тему «Прикладні аспекти управлінського консалтингу процесів модернізації основних засобів підприємств» набрала одноголосно схвальні відгуки», - задоволено підсумовує її науковий керівник - проф. Перевозова Ірина Володимирівна. – Пишаюсь працьовитістю, наполегливістю та талантом своєї вихованки, а ще колективом кафедри та викладачами Інституту економіки та менеджменту, які своєю працею формують нове покоління ділових, компетентних, конкурентоспроможних фахівців, здатних в сучасних ринкових умовах вирішувати наукові та виробничі проблеми економіки та підприємництва».

Вітаємо Олену Орлову та її керівника Ірину Перевозову з заслуженою перемогою. А якщо у вас є бажання стати успішними у сфері підприємництва та маркетингу і ви працьовиті, енергійні, креативні та готові гризти граніт науки, беріть приклад з Олени! Вступайте в ІФНТУНГ!