Вчені ІФНТУНГ презентували в Ізраїлі здобутки в науці й освіті

У масштабному науковому форумі – ХІV Міжнародній науковій конференції «Сучасні досягнення в науці та освіті», яка проходила з 26 вересня по 3 жовтня 2019 року в м. Нетанія (Ізраїль), взяли участь директор інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професор Дмитро Дзвінчук та професор кафедри нафтогазових машин та обладнання Богдан Копей. На урочистому відкритті конференції з вітальним словом до присутніх звернулись: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко та заступник мера м. Нетанія Ольга Лур’є.

Основна мета конференції - обмін досвідом і досягненнями у галузі науки і техніки, сучасних технологій, у тому числі освітніх, між науковцями, освітянами та промисловцями України та Ізраїлю.

Тематика конференції охоплює розгляд найрізноманітніших наукових і освітніх завдань, вирішення яких сприятиме науково-технічному прогресу. Тому провідні науковці університетів України й Ізраїлю об’єднали зусилля, щоб вирішити актуальні проблеми сьогодення. Так, конференція працювала за такими напрямами:

• секція проблем освіти;
  • секція проблем економіки та управління;
  • секція проблем динаміки і міцності машин;
  • секція матеріалознавства;
  • секція інформаційних технологій;
  • секція медичних і біологічних проблем;
  • секція спеціальних проблем.

Відповідно до порядку денного конференції відбулась зустріч з представниками посольства України в Ізраїлі. Також учасники заходу мали можливість послухати доповіді представників наукових, навчальних установ та промислових підприємств Ізраїлю.