Безкоштовний доступ до найбільшої в світі електронної нафтогазової бібліотеки

SPE

OnePetro

З метою популяризації студентської наукової діяльності рада директорів SPE заснувала програму грантів на отримання безкоштовного доступу до ресурсу OnePetro.  Ініціативною групою студентського відділення SPE при ІФНТУНГ на чолі з куратором відділення професором кафедри РЕНГР Кондратом Олександром Романовичем було ініційовано та подано заявку на участь у даному гранті. За результатами конкурсного відбору керівництво SPE прийняло рішення про оплату річного доступу до ресурсу OnePetro для студентів , аспірантів та працівників ІФНТУНГ.

Тому з радістю повідомляємо вам, що у період з 25 серпня 2014 року по 24 серпня 2015 року всі користувачі університетської мережі Інтернет мають не лімітований, безкоштовний доступ до найбільшої в світі електронної нафтогазової бібліотеки, яка налічує більш, ніж 160 000 публікацій провідних світових науковців.

Не втрачайте можливості розвиватись з SPE та OnePetro!