Додаткова інформація:
ДЕННА ФОРМА
1 КУРС | |||
Група АКП-20-1 | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
освітня програма"Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
1 | Бабенко Данило Олександрович | ||
2 | Бессонов Станіслав Олександрович | контракт | |
3 | Гаргара Тарас Васильович | ||
4 | Головацький Ярослав Володимирович | ||
5 | Завадецький Андрій Володимирович | ||
6 | Зарінчук Денис Васильович | ||
7 | Зубко Андрій Русланович | ||
8 | Коник Максим Олегович | ||
9 | Кравець Святослав Романович | контракт | |
10 | Кривоніс Максим Васильович | ||
11 | Крот Павло Андрійович | ||
12 | Ксеняк Павло Володимирович | ||
13 | Купець Артур Володимирович | ||
14 | Левко Денис Михайлович | ||
15 | Лось Віталій Олександрович | ||
16 | Максимів Василь Адрійович | ||
17 | Паньків Олекссій Дмитрович | контракт | |
18 | Савчин Андрій Андрійович | ||
19 | Сліпкевич Євген Андрійович | ||
20 | Тринчій Олександр Олегович | ||
21 | Хартманн Олександер Валентин | ||
22 | Цицик Мар'яна Михайлівна | ||
23 | Чайківський Любомир Романович | ||
24 | Яблонський Ілля Володимирович | ||
25 | Ясінчук Богдан Любомирович | ||
Група АКС-20-1 | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
освітня програма "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика" | |||
1 | Дутчак Назар Юрійович | ||
2 | Звіртек Микола Миколайович | ||
3 | Калинюк Дмитро Тарасович | контракт | |
4 | Перпета Валентин Іванович | ||
5 | Угринчук Владислав Володимирович | контракт | |
Група СІ-20-1 | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
освітня програма "Системна інженерія - Інтернет речей" | |||
1 | Боднарук Олексій Андрійович | ||
2 | Гундяк Станіслав Володимирович | ||
3 | Калинчук Іван Михайлович | ||
4 | Каралаш Михайло Романович | ||
5 | Копей Назар Романович | ||
6 | Лесів Дмитро Васильович | ||
7 | Процідло Богдан Юрійович | ||
8 | Рибак Андрій Ігорович | ||
9 | Титиш Назар Володимирович | ||
10 | Червінський Данило-Вячеслав Денисович | ||
11 | Чуфус Володимир Михайлович | ||
12 | Швець Дмитро Андрійович | ||
13 | Яремків Максиміліан Миколайович | контракт | |
14 | Яремко Назарій Богданович | ||
Група ІП-20-1 | |||
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" | |||
1 | Б'єсик Володимир Михайлович | ||
2 | Васкул Тарас Миколайович | ||
3 | Вовчук Назар Ігорович | ||
4 | Габіцький Роман Ігорович | контракт | |
5 | Гах Валентин Миронович | контракт | |
6 | Гладюк Андрій Ростиславович | контракт | |
7 | Гоголь Василь Іванович | контракт | |
8 | Гоголь Назарій Миколайович | ||
9 | Дичка Микола Миколайович | контракт | |
10 | Дуденчук Віталій Васильович | контракт | |
11 | Залуцький Роман Михайлович | контракт | |
12 | Івасишин Роман Васильович | контракт | |
13 | Казімірко Володимир Ігорович | контракт | |
14 | Калинюк Дмитро Тарасович | контракт | |
15 | Капітан Владислав Петрович | контракт | |
16 | Керницька Софія Василівна | контракт | |
17 | Кобилянська Ілона Василівна | контракт | |
18 | Лакомський Вадим Ігорович | контракт | |
19 | Маланчук Роман Михайлович | контракт | |
20 | Марина Юрій Юрійович | контракт | |
21 | Микитенко Максим Володимирович | контракт | |
22 | Михайлович Василь Вікторович | контракт | |
23 | Мінаєв Владислав Олександрович | контракт | |
24 | Ничик Богдан Ігорович | ||
25 | Петрів Соломія Богданівна | ||
26 | Ріпський Владислав Андрійович | ||
27 | Сінітович Олег Васильович | контракт | |
28 | Солнцев Олександр Юрійович | контракт | |
29 | Фокащук Денис Романович | ||
30 | Щербатий Анатолій Романович | ||
Група ІП-20-2 | |||
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" | |||
1 | Балан Анастасія Ігорівна | ||
2 | Бриндзей Володимир Тарасович | контракт | |
3 | Висоцький Роман Романович | ||
4 | Возняк Арсен Анатолійович | ||
5 | Гошовський Іван Іванович | контракт | |
6 | Гринів Радислав Зіновійович | контракт | |
7 | Гродецький Руслан Юрійович | контракт | |
8 | Гуменяк Роман Тарасович | ||
9 | Дем'янів Олександр Васильович | ||
10 | Дзюбінський Іван Миколайович | ||
11 | Дякун Дмитро Миколайович | ||
12 | Кашуба Наталія Мирославівна | ||
13 | Кобзар Денис Михайлович | контракт | |
14 | Косован Максим Юрійович | контракт | |
15 | Країло Богдан Романович | контракт | |
16 | Мацькевич Мар'ян Русланович | ||
17 | Мацькевич Ярослав Русланович | контракт | |
18 | Міщиха Роман Андрійович | контракт | |
19 | Николайчук Ярослав Анатолійович | контракт | |
20 | Омельченко Анатолій Андрійович | контракт | |
21 | Ориняк Олексій Романович | контракт | |
22 | Паньків Денис Тарасович | контракт | |
23 | Підгаєцький Святослав Ігорович | контракт | |
24 | Радченко Ярослав Русланович | контракт | |
25 | Савич Ольга Олегівна | контракт | |
26 | Семчишин Юрій Юрійович | контракт | |
27 | Твардовський Денис Миколайович | контракт | |
28 | Хлібкевич Ярослав Андрійович | контракт | |
29 | Шаран Ростислав Романович | контракт | |
30 | Яцківський Максим Ярославович | контракт | |
Група ІП-20-3 | |||
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" | |||
1 | Азаренко Дмитро Сергійович | контракт | |
2 | Барчук Вадим Миколайович | контракт | |
3 | Бігун Михайло Романович | контракт | |
4 | Біланюк Руслан Васильович | контракт | |
5 | Богак Олег Ігорович | контракт | |
6 | Боднар Арсен Ігорович | контракт | |
7 | Гринів Сергій Ігорович | контракт | |
8 | Грушаник Діана Олегівна | контракт | |
9 | Гуйдаш Владислав Андрійович | контракт | |
10 | Гуменяк Арсен Іванович | контракт | |
11 | Гурак Іван Андрійович | ||
12 | Денис Едуард Віталійович | ||
13 | Дерев`янко Андрій Ярославович | контракт | |
14 | Дубейчук Віталія Петрівна | ||
15 | Іванов Владислав Володимирович | ||
16 | Кізілов Володимир Сергійович | контракт | |
17 | Кладько Денис Васильович | контракт | |
18 | Кобзєв Данило Сергійович | контракт | |
19 | Кукудяк Максим Андрійович | контракт | |
20 | Куцан Сергій Назарович | контракт | |
21 | Кушик Андрій Михайлович | контракт | |
22 | Магас Наталія Андріївна | ||
23 | Павликівський Андрій Васильович | ||
24 | Римар Богдан Миколайович | ||
25 | Стефунько Володимир Анатолійович | ||
26 | Шарамайлюк Ростислав Романович | ||
Група КІ-20-1 | |||
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" | |||
1 | Баліцький Олександр Андрійович | контракт | |
2 | Відоняк Христина Романівна | ||
3 | Дубницький Кирило Віталійович | контракт | |
4 | Звізда Олексій Михайлович | ||
5 | Кантор Матвій Володимирович | контракт | |
6 | Квич Іван Володимирович | ||
7 | Ковалишин Ярослав Володимирович | контракт | |
8 | Ковтун Владислав Русланович | контракт | |
9 | Команіцький Юрій Ігорович | ||
10 | Креховецький Віталій Васильович | контракт | |
11 | Кутенець Станіслав Володимирович | ||
12 | Луговий Руслан Іванович | ||
13 | Мороз Владислав Васильович | ||
14 | Перхулин Андрій Романович | контракт | |
15 | Пінькевич Петро-Святослав Ігорович | ||
16 | Расевич Роман Ігорович | ||
17 | Семків Юлія Богданівна | староста | |
18 | Соломійчук Михайло Васильович | ||
Група КІ-20-2 | |||
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" | |||
1 | Богомазов Богдан Юрійович | контракт | |
2 | Дутчак Владислав Віталійович | ||
3 | Іванчишин Петро-Святослав Петрович | ||
4 | Кіщук Віталій Мирославович | ||
5 | Кубарич Іван Русланович | ||
6 | Лесів Андрій Володимирович | ||
7 | Мацигін Роман Дмитрович | контракт | |
8 | Мельник Ростислав Іванович | ||
9 | Пристай Владислав Романович | контракт | |
10 | Пронів Михайло Володимирович | контракт | |
11 | Регнер Володимир Володимирович | ||
12 | Сорохтей Роман Олександрович | ||
13 | Федів Тетяна Тарасівна | ||
14 | Шістка Святослав Любомирович | ||
15 | Юськів Олександр Романович | ||
16 | Якимець Віталій Ігорович | контракт | |
17 | Якимів Маркіян Олегович | ||
18 | Яцків Владислав Андрійович | ||
Група ІСТ-20-1 | |||
спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології" | |||
1 | Балін Олександр Андрійович | ||
2 | Білінський Роман Петрович | контракт | |
3 | Бойчук Сергій Іванович | контракт | |
4 | Гаврилюк Владислав Сергійович | контракт | |
5 | Гаманюк Віктор Ярославовтч | контракт | |
6 | Дзюбак Олег Павлович | контракт | |
7 | Коростіль Віталій Романович | ||
8 | Кухтин Тарас Петрович | контракт | |
9 | Мельник Денис Романович | ||
10 | Пасенюк Едвард Миколайович | ||
11 | Романюк Андрій Миколайович | ||
12 | Служинська Тетяна Володимирівна | ||
13 | Сорока Станіслав Олегович | контракт | |
14 | Ткачук Олена Василівна | ||
15 | Филищук Олег Юрійович | ||
16 | Філюк Антоніна Іванівна | контракт | |
17 | Яшан Андрій Оегович | ||
Група МТ-20-1 | |||
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" | |||
1 | Витвицький Дмитро Романович | ||
2 | Кулик Назарій Анатолійович | ||
3 | Лужний Олег Степанович | контракт | |
4 | Станьковський Максим Володимирович | ||
Скорочена форма навчання (три роки навчання) | |||
Група ІП-20-1К | |||
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" | |||
1 | Бігун Сергій Анатолійович | контракт | |
2 | Бліндер Олександр Олександрович | контракт | |
3 | Бойчук Віталій Ігорович | ||
4 | Вилка Анатолій Іванович | контракт | |
5 | Вістовський Микола Миколайович | ||
6 | Влад Василь Васильович | контракт | |
7 | Грицак Боглан Іванович | ||
8 | Грицюк Іван Іванович | контракт | |
9 | Дума Віталій Іванович | контракт | |
10 | Ляхов Андрій Вячеславович | контракт | |
11 | Матвейко Дмитро Ярославович | контракт | |
12 | Мачужак Олег Тарасович | контракт | |
13 | Олексяк Назар Тарасович | контракт | |
14 | Ониськів Юрій Богданович | контракт | |
15 | Перегінець Максим Володимирович | ||
16 | Петрів Валентин Миколайович | ||
17 | Семків Ілля Віталійович | ||
18 | Сенишин Артем Юрійович | ||
19 | Сенів Максим Петрович | ||
20 | Сімків Володимир Юрійович | контракт | |
21 | Соколов Володимир Ігорович | ||
22 | Соколов Євген Олександрович | контракт | |
23 | Таранюк Олег Володимирович | контракт | |
24 | Тимкович Володимир Володимирович | ||
25 | Третяк Андрій Євстахійович | ||
26 | Хомин Дмитро Дмитрович | ||
27 | Хоміцький Роман Ігрович | ||
28 | Хоміцький Юрій Ігорович | ||
29 | Храновський Борис Борисович | контракт | |
30 | Шевчук Олег Ігорович | ||
Скорочена форма навчання (два роки навчання) | |||
Група АКП-20-1К | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології" | |||
освітня програма "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології" | |||
1 | Андрухович Назар Ігорович | контракт | |
2 | Бабій Андрій Миколайович | контракт | |
3 | Біленчук Павло Петрович | контракт | |
4 | Гайдей Владислав Іванович | ||
5 | Гембаля Любомир Мирославович | ||
6 | Грижак Валентин Олександрович | контракт | |
7 | Гураль Роман Ігорович | ||
8 | Гушпит Роман Євстахійович | контракт | |
9 | Дмитришин Богдан Романович | ||
10 | Довгань Олег Юрійович | контракт | |
11 | Дутчак Олег Петрович | контракт | |
12 | Кодря Марко Віталійович | ||
13 | Королев'ят Андрій Андрійович | контракт | |
14 | Королик Андрій Михайлович | ||
15 | Крижанівський Юрій Сергійович | контракт | |
16 | Круковський Арсен Андрійович | контракт | |
17 | Логай Олег Володимирович | контракт | |
18 | Макар Назар Іванович | контракт | |
19 | Манюх Олег Ігорович | ||
20 | Петрів Богдан Богданович | контракт | |
21 | Равлюк Андрій Петрович | контракт | |
22 | Струк Владислав Анатолійович | ||
23 | Тейсар Іван Михайлович | контракт | |
24 | Холява Іван Віталійович | ||
25 | Хоменко Юрій Олексійович | контракт | |
26 | Худяк Олександр Володимирович | контракт | |
27 | Чуп'як Владислав Богданович | ||
28 | Януш Ігор Ігорович | контракт | |
Група АКС-20-1К | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології" | |||
освітня програма "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика" | |||
1 | Гочак Михайло Васильович | контракт | |
2 | Гутак Олександр Володимирович | контракт | |
3 | Дем'янець Юрій Ігорович | ||
4 | Драпан Назарій Васильович | контракт | |
5 | Дрогобицький Дмитро Васильович | контракт | |
6 | Єненко Валерій Володимирович | ||
7 | Жекало Богдан Іванович | ||
8 | Іванишин Олександр Сергійович | ||
9 | Кравець Андрій Сергійович | ||
10 | Перегіняк Петро Михайлович | ||
11 | Попойлик Віталій Ігорович | контракт | |
12 | Семанишин Владислав Стефанович | ||
13 | Солодкий Володимир Миколайович | контракт | |
14 | Стельмах Владислав Ігорович | ||
15 | Федорко Євген Миколайович | контракт | |
16 | Чуйко Олександр Ярославович | контракт | |
17 | Юріс Яків Геннадійович | ||
18 | Янчій Назар Васильович | ||
19 | Яців Святослав Володимирович | контракт | |
Група КІ-20-1К | |||
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" | |||
1 | Андрейків Роман Ігорович | контракт | |
2 | Афанасьєв Богдан Олексійович | ||
3 | Боднарчук Максим Васильович | контракт | |
4 | Винник Дмитро Володимирович | контракт | |
5 | Волосович Роман Валерійович | контракт | |
6 | Гладенко Володимир Русланович | ||
7 | Дерев'янко Василь Юрійович | контракт | |
8 | Джаман Андрій Михайлович | ||
9 | Дідушко Василь Васильович | ||
10 | Дорош Назар Романович | ||
11 | Кузів Юрій Андрійович | ||
12 | Мельник Тарас Андрійович | контракт | |
13 | Нагорняк Михайло Іванович | ||
14 | Попіль Олег Васильович | контракт | |
15 | Попович Владислав Володимирович | контракт | |
16 | Різник Любомир Андрійович | ||
17 | Сорока Богдан Олегович | контракт | |
18 | Тимків Віталій Васильович | ||
19 | Том'юк Владислав Олегович | ||
20 | Якимчук Ігор Тарасович | контракт | |
Група ІСТ-20-1К | |||
спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології" | |||
1 | Гашук Юрій Мирославович | контракт | |
2 | Гринчишин Любомир Володимирович | контракт | |
3 | Дедерчук Софія Петрівна | ||
4 | Дорош Іван Михайлович | ||
5 | Канак Василь Іванович | контракт | |
6 | Козловський Михайло Володимирович | ||
7 | Парипа Назар Володимирович | ||
8 | Савчук Роман Юрійович | контракт | |
9 | Сусак Тарас Володимирович | ||
Група МТ-20-1К | |||
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" | |||
1 | Білобровка Дмитро Петрович | контракт | |
2 | Бобрис Остап Олегович | ||
3 | Варга Євгеній Борисович | ||
4 | Вітер Євген Петрович | ||
5 | Ганущак Ростислав Любомирович | контракт | |
6 | Гнатчук Владислав Ігорович | ||
7 | Горбей Василь Іванович | контракт | |
8 | Гринько Станіслав Юрійович | контракт | |
9 | Гусар Михайло Ігорович | ||
10 | Завалка Роман Тарасович | контракт | |
11 | Заліський Тарас Васильович | контракт | |
12 | Ільницький Віктор Васильович | ||
13 | Калинюк Роман Ярославович | ||
14 | Катамай Владислав Богданович | ||
15 | Коржак Іван Дем'янович | контракт | |
16 | Кульчак Максим Богданович | контракт | |
17 | Мороз Юрій Васильович | ||
18 | Непеляк Андрій Васильович | ||
19 | Піх Віталій Ярославович | контракт | |
20 | Сторощук Мар'ян Васильович | контракт | |
21 | Таборський Мар'ян-Ярослав Зіновійович | контракт | |
22 | Тимків Владислав Русланович | контракт | |
23 | Тисяк Андрій Володимирович | ||
24 | Цвігун Ігор Віталійович | контракт | |
25 | Цисюк Ілля Вікторович | ||
26 | Шинківський Василь Васильович | контракт | |
27 | Шкварок Станіслав Петрович | контракт | |
28 | Юрчишин Роман Миколайович | ||
Група ТР-20-1К | |||
спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка" | |||
1 | Адамчук Ігор Ігорович | ||
2 | Василюк Сергій Русланович | ||
3 | Вульчин Олег Богданович | контракт | |
4 | Гасяк Михайло Миколайович | ||
5 | Гривнак Назар Ігорович | ||
6 | Довган Андрій Анатолійович | контракт | |
7 | Драбик Олександр Володимирович | контракт | |
8 | Залецький Ігор Валерійович | контракт | |
9 | Конченко Роман Володимирович | контракт | |
10 | Майданський Олег Андрійович | ||
11 | Попович Андрій Іванович | контракт | |
12 | Савчук Антон Васильович | контракт | |
13 | Сем'янів Андрій Миколайович | контракт | |
14 | Тимчук Владислав Ігорович | контракт | |
15 | Царук Володимир Романович | контракт | |
Магістри 1-го року навчання | |||
Група АКПм-20-1 | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
освітня програма"Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
1 | Буднік Андрій Ігорович | контракт | |
2 | Василенчук Михайло Зеновійович | ||
3 | Грешко Ярослав Васильович | контракт | |
4 | Грицак Андрій Іванович | ||
5 | Дідоха Олександр Євгенович | ||
6 | Драган Юрій Анатолійович | ||
7 | Кос Богдан Юрійович | ||
8 | Кучак Михайло Михайлович | ||
9 | Маркович Андрій Романович | ||
10 | Мельничук Ігор Іванович | ||
11 | Мінчак Віталій Михайлович | ||
12 | Петришак Іван Русланович | контракт | |
13 | Пристай Юрій Ігорович | ||
14 | Сенич Роман Любомирович | ||
15 | Томащук Владислав Миколайович | контракт | |
16 | Торб`як Артем Ігорович | ||
17 | Фертіль Іван Іванович | ||
18 | Шевчук Михайло Андрійович | ||
Група АКСм-20-1 | |||
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" | |||
освітня програма "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика" | |||
1 | Васильків Микола Романович | ||
2 | Кіндрат Віталій Васильович | ||
3 |
Крижанівський Микола Ігорович |
||
4 | Лебухорський Андрій Ігорович | ||
5 | Лесик Сергій Олександрович | ||
6 | Михайлюк Валентин Тарасович | ||
7 | Осадчук Назарій Тарасович | контракт | |
8 | Стефанишин Ольга Олександрівна | ||
9 | Хома Богдан Володимирович | ||
10 | Цібій Роман Ігорович | ||
11 | Яремій Богдан Васильович | ||
Група ІПм-20-1 | |||
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" | |||
1 | Боднарчук Олег Романович | ||
2 |
Волочій Ілля Миколайович
|
||
3 | Гудима Василь Іванович | ||
4 |
Драбчук Роман Романович |
контракт | |
5 | Дубовський Микола Васильович | контракт | |
6 | Дяченко Юрій Володимирович | контракт | |
7 | Калатурний Антон Валерійович | ||
8 | Кеденко Ігор Віталійович | контракт | |
9 | Коржук Віталій Михайлович | контракт | |
10 | Куліш Сергій Юрійович | контракт | |
11 | Левик Роман Володимирович | контракт | |
12 | Лукань Олександр Анатолійович | ||
13 | Михайлюк Владислав Тарасович | контракт | |
14 | Новаківський Іван Анатолійович | контракт | |
15 | Петришин Роман Іванович | ||
16 | Сеньків Олег Володимирович | контракт | староста |
17 | Харевич Руслан Віталійович | ||
18 | Шмигельський Ярослав Володимирович | ||
Група ІПм-20-2 | |||
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" | |||
1 | Бойчук Вікторія Володимирівна | ||
2 | Галух Василь Іванович | контракт | |
3 | Глушпенко Микола Вікторович | контракт | |
4 | Джус Ірина Андріївна | ||
5 | Лесик Вікторія Андріївна | ||
6 | Малітчук Андрій Дмитрович | ||
7 | Марусик Михайло Федорович | контракт | |
8 | Марущак Андрій Ярославович | контракт | |
9 | Місюк Олександр Ігорович | ||
10 | Місюрак Тарас Ярославович | ||
11 | Острижнюк Назар Васильович | контракт | |
12 | Перейма Ігор Васильович | контракт | |
13 | Роговик Михайло Олександрович | контракт | |
14 | Саунін Сергій-Іоанн Михайлович | контракт | |
15 | Семеген Павло Олегович | ||
16 | Федорняк Максим Володимирович | ||
17 | Якимечко Володимир Ігорович | контракт | |
Група КІм-20-1 | |||
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія" | |||
1 | Бандровський Назарій Ігорович | ||
2 |
Гавриш Андрій Богданович |
контракт | |
3 | Григоряк Роман Іванович | контракт | |
4 | Гуйтин Роман Богданович | ||
5 | Іванків Наталія Василівна | контракт | |
6 | Квак Себаст`ян Омелянович | ||
7 | Кирничний Тарас Ярославович | ||
8 | Локатир Анатолій Васильович | контракт | |
9 | Мельничук Денис Ігорович | ||
10 | Мимоход Олег Ігорович | ||
11 | Михайлюк Іляна Вікторівна | ||
12 | Павлишин Олег Іванович | ||
13 | Павліш Михайло Васильович | контракт | |
14 | Піяк Олег Миколайович | контракт | |
15 | Рєпін Павло Олексійович | контракт | |
16 | Різняк Андрій-Гордій Русланович | ||
17 | Ступніцький Володимир Русланович | ||
18 | Холод Юрій Васильович | ||
19 | Хомин Сергій Віталійович | контракт | |
20 | Цируль Максим Андрійович | контракт | |
21 | Чабан Сергій Валерійович | ||
Група МТм-20-1 | |||
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" | |||
1 | Гава Руслан Іванович | ||
2 | Голуб Володимир Олегович | ||
3 | Гунька Натан Володимирович | ||
4 | Кепещук Денис Тарасович | ||
5 | Ферштей Ярослав Леонович | ||
ЗАОЧНА ФОРМА
СКОРОЧЕНА ФОРМА
ІПз-20-1К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Абрам | Дмитро | Олегович |
2 | Балащук | Катерина | Валеріївна |
3 | Бойчук | Андрій | Володимирович |
4 | Волошин | Артур | Станіславович |
5 | Гладкий | Олександр | Миколайович |
6 | Гринюк | Андрій | Васильович |
7 | Грицюк | Мар`яна | Василівна |
8 | Конюк | Андрій | Іванович |
9 | Майк | Дмитро | Володимирович |
10 | Саврич | Андрій | Михайлович |
11 | Федора | Ольга | Олегівна |
12 | Федорів | Ірина | Михайлівна |
КІз-20-1 | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Гуляк | Максим | Андрійович |
2 | Зорій | Андрій | Володимирович |
3 | Козак | Андрій | Васильович |
4 | Кос | Дмитро | Юрійович |
5 | Семеген | Любомир | Андрійович |
6 | Солинський | Степан | Степанович |
7 | Туряниця | Олег | Андрійович |
8 | Цимбалістий | Вадим | Михайлович |
АКСз-20-1К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Бербець | Олег | Васильович |
2 | Бодак | Дмитро | Петрович |
3 | Гладкий | Сергій | Романович |
4 | Мельничук | Дмитро | Володимирович |
5 | Олексюк | Денис | Васильович |
6 | Шовгенюк | Руслан | Ігорович |
МТз-20-1К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Пинило | Василь | Петрович |
ТРз-20-1К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Арабчук | Іван | Юрійович |
2 | Кучерявий | Зіновій | Ярославович |
3 | Михайлов | Степан | Сергійович |
4 | Слободян | Назарій | Віталійович |
5 | Червінський | Станіслав | Володимирович |
АКПзд-20-2К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Василюга | Марко | Романович |
2 | Ворос | Ігор | Іванович |
3 | Гайдук | Василь | Андрійович |
4 | Гірняк | Василь | Юрійович |
5 | Гоцак | Олександр | Васильович |
6 | Ілик | Назар | Іванович |
7 | Кріль | Володимир | Володимирович |
8 | Марків | Василь | Юрійович |
9 | Олексин | Дмитро | Васильович |
10 | Ортинський | Орест | Олегович |
11 | Федькович | Андрій | Ігорович |
12 | Чубар | Юрій | Сергійович |
13 | Шаповалов | Юрій | Миколайович |
14 | Шлапак | Олександр | Сергійович |
15 | Янів | Юрій | Ігорович |
АКПз-20-1К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Антошків | Ангеліна | Володимирівна |
2 | Андрусяк | Олег | Володимирович |
3 | Грещук | Ігор | Васильович |
4 | Данилів | Валентин | Володимирович |
5 | Зіняк | Юрій | Петрович |
6 | Кальмук | Микола | Миколайович |
7 | Михавчук | Анатолій | Іванович |
8 | Мотрук | Андрій | Васильович |
9 | Налисник | Олександр | Ігорович |
10 | Підгаєцький | Ярослав | Петрович |
11 | Сененко | Петро | Ігорович |
12 | Солтис | Роман | Дмитрович |
13 | Струк | Василь | Михайлович |
14 | Ткачук | Павло | Ігорович |
15 | Фіняк | Андрій | Михайлович |
16 | Шаталов | Богдан | Сергійович |
17 | Шевчук | Владислав | Андрійович |
18 | Шкудор | Владислав | Васильович |
19 | Яців | Святослав | Миколайович |
АКПзн-20-1К | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Ганусяк | Руслан | Ігорович |
2 | Гучко | Богдан | Романович |
3 | Куцір | Микола | Васильович |
4 | Наливайко | Олег | Богданович |
5 | Пилипів | Євген | Андрійович |
6 | Процан | Максим | Володимирович |
7 | Русин | Степан | Володимирович |
8 | Шило | Юрій | Андрійович |
МАГІСТРИ
ІПмз-20-1 | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Дзеба | Василь | Володимирович |
2 | Іванюк | Андрій | Романович |
3 | Кравченко | Владислав | Сергійович |
4 | Кузів | Олег | Русланович |
5 | Мельник | Назарій | Михайлович |
6 | Яремин | Олег | Володимирович |
КІмз-20-1 | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Баран | Віктор | В олодимирович |
2 | Доцяк | Іван | Михайлович |
3 | Кардаш | Віталій | Ігорович |
4 | Паращиняк | Іванна | Миколаївна |
5 | Шафоростова | Ольга | Сергіївна |
АКСмз-20-1 | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Запітовський | Святослав | Ярославович |
АКПмз-20-1 | |||
N п/п | прізвище | ім'я | по батькові |
1 | Тимків | Руслан | Васильович |
Українська