Післядипломна освіта та курси підвищення кваліфікації із застосуванням технологій дистанційного навчання

Додаткова інформація:

Центр дистанційного навчання ІФНТУНГ надає можливість проходження вибірково одного або декількох електронних навчальних курсів з метою корекції траєкторії навчання для студентів інституту післядипломної освіти з врахування вимог Постанови КМ України від 20.05.2015 р. №305 “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими утсановами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форм власності.”. Це чудова можливість підвищити власну кваліфікацію у певній сфері з подальшим отриманням сертифікату.

Ми пропонуємо дистанційне вивчення:

1. Окремих сертифікованих електронних курсів з подальшим отримання підтвердження про їх проходження (сертифікат на Ваше ім’я).
  2. Електронних курсів для здобуття другої вищої освіти.
  3. Електронних курсів для проходження курсів підвищення кваліфікації.

Видача сертифікатів здійснюється слухачам, які:

• успішно виконали програму електронного навчального курсу на основі письмового подання викладача;
  • здійснили грошове відшкодування у відповідності до кошторису за надані освітні послуги.

Оплата за проходження навчальних курсів проводиться при отриманні сертифікату та буде розрахована таким чином: вартість одного семестру навчання ділиться на кількість дисциплін. Додаткова інформація про кількість кредитів дисциплін буде встановлюватись в індивідуальному порядку.