2. Організація навчального процесу підготовки офіцерів для проходження служби за контрактом.

Організація навчального процесу
підготовки офіцерів для проходження служби за контрактом.

Особи, які навчаються на кафедрі військової підготовки за програмою офіцерів для проходження служби за контрактом у Збройних Силах України та інших силових структурах (в подальшому офіцери контрактної служби), навчаються за державним замовленням, за державні кошти. На них розповсюджуються вимоги Статутів Збройних Сил України. Навчання цих осіб здійснюється за системою „4 роки студент + 1 рік 5міс. курсант”.

Під час навчання на кафедрі військової підготовки до них звертаються „товаришу курсант”. У повсякденній діяльності вони дотримуються вимог Розпорядку дня для курсантського складу кафедри військової підготовки.

Організація вивчення цивільних дисциплін, які вивчаються курсантами згідно програми підготовки офіцерів служби ПММ контрактної служби, здійснюється у загальному потоці студентів спеціальності „Нафтогазова інженерія та технології.” на навчальній базі університету. Під час навчання в університеті на цих осіб розповсюджуються права та обов’язки, які мають студенти університету.

Заняття з дисципліни «Вогнева підготовка» проводить полковник Грицанчук В.В.

Організація вивчення військових дисциплін здійснюється методом військового дня з дотриманням всіх вимог, що стосуються військовослужбовців.

На території кафедри військової підготовки розташований житловий блок для проживання курсантів. Він складається із житлових приміщень, світлиці, побутової кімнати, кімнати для самопідготовки, кімнати для зберігання особистих речей, блоку для занять фізичним вправами, приміщення для приготування та споживання їжі, вмивального приміщення, душової, блоку для прання та сушіння особистих речей і постільної білизни, туалетної кімнати.

Також на території кафедри є спортивний майданчик для виконання гімнастичних вправ, площадка для міні-футболу та волейбольна площадка.